پارتیشن دو جداره چیست؟

پارتیشن دوجداره نوعی جداکننده است که در منازل مسکونی، سازمانها، شرکت ها و … جهت جداسازی فضا و بهینه سازی آن مورد استفاده قرار میگیرد. در محیط های اداری افراد بسیاری به جهت جداسازی فضای محیط کاری و بهبود راندمان کاری کارمندان، از پارتیشن دوجداره، پارتیشن تک جداره، پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن شیشه ای و … استفاده میکنند. در واقع هدف مدیران از استفاده پارتیشن های اداری به دلیل جداسازی به عنوان یک دیوار برای فضا است. در این وضعیت مدیران شرکت سعی می کنند که از محل کار در کوتاه ترین زمان بهترین بهره برداری و استفاده بهینه را برای کارمندان فراهم نمایند.

نصب پارتیشن دوجداره دارای اصول و مراحل خاصی است. در اولین گام متخصصین ما به محل مورد نظر آمده و با اندازه گیری فضا و بررسی نیاز محیط کار، نسبت به طراحی و ساخت پارتیشن دوجداره اداری اقدام مینمایند. پارتیشن های دو جداره که به صورت فریم های جداگانه در کارخانه تولید و مونتاژ می شوند پس از مونتاژ و بسته بندی به محل پروژه ارسال شده و نصب می شوند.

پارتیشن دوجداره اداری در هر نوع و سایزی که باشد قابلیت جابجایی خواهد دادشت. بنابراین در صورت جابجایی و یا تغییر دکوراسیون فضای اداری خود دیگر نگران جابجایی پارتیشن اداری خود نباشید.

انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره به صورت کوتاه، نیمه بلند، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد. ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دوجداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور وجود در محل و سلیقه مشتریان قابل تغییر است.

نصب پارتیشن دوجداره

امروزه با توجه به پیشرفت دانش دکوراسیون داخلی، مدیران واحدهای اداری ترجیح می دهند فضا سازی محیط کاری خود را از یک سیستم انعطاف پذیر با قابلیت های خاصی از جمله عدم تبادل سر و صدا، تبادل نور در بین فضاهای کاری، زیبایی، تهویه و عدم هدر رفت گرما و از همه مهمتر ایستایی انتخاب کنند.

چنانچه قصد تغییر دکوراسیون و یا جابجایی محل کار و یا سکونت خود را دارید نگران پارتیشن های نصب شده در محل خود نباشید.

انجام کلیه خدمات جابجایی پارتیشن و نصب و راه اندازی انواع پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران

جابجایی و نصب سریع | بهترین قیمت | تضمین کیفیت

تلفن های سفارش: تلفن های سفارش: 09197894784

جهت سفارش " نصب پارتیشن دوجداره " خود با ما تماس بگیرید.